Ana SayfaDonanımIomega ’dan Müşterilerine Yeni Hizmet Planı

Iomega ’dan Müşterilerine Yeni Hizmet Planı

Veri koruma alanında dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olan Iomega, Iomega StorCenter Ağ Bağlantılı Veri Depolama (NAS) Cihazlarına yönelik yeni hizmet planlarını açıkladı:

Geliştirilmiş Masaüstü -Desktop Enhanced (StorCenter px2-300d, px4-300d ve px6-300d modelleri için) ve Genişletilmiş Rafa Monte Edilebilir -Rackmount Extended ( px4-300r, px12-400r ve px12-450r modelleri için).

Bu Iomega hizmet planları; telefonla ücretsiz ve sınırsız teknik destek*, Geliştirilmiş Masaüstü hizmeti kapsamında sunulan “Bir Sonraki İş Günü” yerinde yedek parça değişimi, RMA (İadesi Mümkün) parçaların gönderimi, destek önceliği, internet üzerinden güncel bilgilere yönelik destek ve ücretsiz yazılım güncellemeleri, otomatik destek uyarıları, internet üzerinden vaka izleme, garanti hizmeti (hizmet planına göre 3 ya da 5 senelik garanti) ve stok bulundurma birimleri (SKU) gibi standart özellikleri içeriyor.omega StorCente

- Reklam -

Özellikler

Genişletilmiş

Geliştirilmiş

Telefonla Sınırsız Teknik Destek

24 x 7 (mesai saatleri sonrasında yalnızca İngilizce)

24 x 7 (mesai saatleri sonrasında yalnızca İngilizce)

Yerinde Yedek Parça Değişimi

Kapsama dahil değil

Bir Sonraki İş Günü

Stratejik Parça Seti

Rafa monte edilebilir modellerle birlikte satın alınabilir

Rafa monte edilebilir modellerle birlilkte satın alınabilir

RMA Parçalarının Gönderimi

İleri Düzeyde Değişim

Hızlandırılmış İleri Düzeyde Değişim

Destek Önceliği

Öncelikli

Öncelikli

Internet üzerinden güncel bilgiler desteği & yazılım güncellemeleri

ü

ü

Otomatik Destek Uyarıları

ü

ü

Internet Üzerinden Vaka İzleme

ü

ü

Garanti Süresi

5 sene

3 ya da 5 sene

Hizmet Planları, Iomega StoreCenter Ağ Depolama cihazlarının sürekli olarak kullanıma hazır olmasını ve kesintisiz çalışmasını sağlıyor. Iomega’nın hizmet desteği müşterilerin ağ depolama teknolojilerine yönelik yatırımlarını hızlı, sürekli ve güvenilir teknik ve sorun giderme uzmanlığı ile korumak için sunuluyor. Yeni sunulan hizmet planlarının satış fiyatları Geliştirilmiş Masaüstü versiyonu için 219-589 EUR arasında; Genişletilmiş Rafa Monte Edilebilir versiyonu için de 489-699 EUR arasında değişecek. (Bunlar tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır)

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting