Fortnite Galaxy Store üzerinden nasıl indirilir?

Fortnite

Play Store’dan kaldırılan Fortnite Galaxy Store üzerinden Samsung telefonlara nasıl yüklenir? İşte adım adım Fortnite yükleme rehberi.

Epic ile Apple ve Google’ın arası açılmış ve teknoloji/oyun dünyası ikiye bölünmüştü. Yıllardır süren mağaza kurallarını ihlal eden Epic’i savunanlar da olmuş, Apple ve Google’a hak verenlerde olmuştu. Akıbeti şimdilik belirsiz olan bu olayda Fortnite, App Store ve Play Store mağazalarından kaldırılmıştı. Ancak Fortnite Galaxy Store üzerinden hala Samsung telefonlara yüklenebiliyor.

Biz de bu haberimizde Galaxy telefon veya tablete sahip olanların Galaxy Store üzerinden Fortnite’ı adım adım nasıl indireceğini açıklıyoruz. Bu yöntem ile oyunu hem resmi olarak Galaxy telefon veya tabletinize yükleyebilir hem de güncellemeleri direkt olarak indirebilirsiniz.

Epic ile Apple ve Google arasında yaşanan gerginlikte yaşanan tüm süreci ise buradaki haberimizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Fortnite’ın nasıl yükleneceği ile sizleri baş başa bırakalım.

Fortnite Galaxy Store

Fortnite Galaxy Store üzerinden nasıl indirilir?

  1. Adım: Samsung Galaxy telefonunuzdan veya tabletinizden Galaxy Store uygulamasını açın.
  2. Adım: Ara düğmesine tıklayın ve Epic Games yazıp aratın.
  3. Adım: Arama sonuçlarında Epic Games’i göremezseniz buradan Fortnite’ın sayfasını açın. (Galaxy telefon veya tabletiniz oyunu desteklemiyorsa, elle indirmeniz gerekiyor. Buradan oyunu manuel olarak indirebilirsiniz.)
  4. Adım: Epic Games uygulamasını ilk açtığınızda, size bir güncellemenin gerekli olduğunu söyleyebilir. Devam etmek için GÜNCELLE düğmesine dokunmanız yeterlidir. Güncelleme yüklendikten sonra uygulama kapanacaktır. Uygulama çekmecesinde simgesine dokunarak tekrar açın.
  5. Adım: Fortnite’a dokunun. Ardından oyunu indirmeye başlamak için YÜKLE düğmesine basın. İndirmeye başlamadan önce mevcut bir Epic Games hesabı oluşturmanız veya bu hesaba giriş yapmanız gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir