Ana Sayfa Genel Far Cry 6 Official Trailer yayınlandı! İşte oyunun detayları

Far Cry 6 Official Trailer yayınlandı! İşte oyunun detayları

Fransız oyun devi Ubisoft, Türk yapımcı Crytek’ten satın aldığı Far Cry oyun serisinin altıncısını online bir etkinlikle duyurdu.

Kısa bir süre önce ilk teaser’ı yayınlanmışken Far Cry 6 Official Trailer de bugün YouTube üzerinden yayına girdi. Ubisoft’un Far Cry serisi için bu kez Güney Amerika’da bir diktatörlüğü konu aldığı ve kötü adamın bir Güney Amerika ülkesinin lideri olduğu anlaşıldı.

Far Cry 6 Official Trailer heyecan yarattı

Ubisoft’un yayınladığı sinematik trailer aynı zamanda öykünün detayları hakkında ipuçları taşıyor. Trailer’a göre, oyunun kötü adamının oğlu oyunda kilit bir rol oynayacak. Ancak öyküye ne şekilde etki edeceği net değil.

Oyunun sinematik trailer’ını aşağıda izleyebilirsiniz.

Öyküde, kötü adamı Breaking Bad dizisinde uyuşturucu baronu Gus Fring rolünü oynayan aktörün canlandıracağı da dikkat çekti.

Evrensel temel gelir için Jack Dorsey’den 3 milyon dolar bağış

Trailer’da, kötü diktatörün, ülkesinde yaşanan isyanı bastırmak için, tahtını bırakacağı oğluna göstericileri öldürmesi gerektiğini anlattığı bir sahne izliyoruz. Bu sırada da, her Far Cry kötü adamında olduğu gibi, diktatörün yapacağı kötülüklere felsefi bir alt yapı kurmasına şahit oluyoruz.

Ubisoft’un çok beğenilen Far Cry  serisi, dünyanın en çok satan oyun serileri arasında yer alıyor. Serinin her bölümünde, dünyanın uzak bir bölgesinde, dışarıdan yardım almanın imkanı olmayan bir ortamda, bölgeyi ele geçirmiş kötülere karşı savaş veriliyor.

Peki siz daha önce Far Cry serisinden bir oyun oynadınız mı? Far Cry 6’yı bekliyor muydunuz? Oyun serisi hakkındaki yorumlarınız nedir?

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting