eufyCam 3 S330 : 4K Görüntü, yapay zeka ve sonsuz enerji

eufyCam 3 S330

Anker  maksimum güvenlik sağlayan eufy Security kategori markasına yeni bir güvenlik kamerası ekliyor. 4K Ultra HD görüntü kalitesi, BionicMind yapay zeka teknolojisi, spot lambası ve renkli gece görüşüne sahip Anker eufyCam 3 S330, kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Piyasaya sunulan farklı özelliklere sahip her bütçeye hitap eden alternatiflere sahip eufy Security, şimdi de son teknolojiyle donatılmış yeni bir güvenlik kamerasını Türkiye’de kullanıcılarıyla buluşturuyor. İki yönlü sesi, sesli asistan uyumluluğu, her hava koşuluna dayanıklı tasarımı, hızlı kurulumu ve kompakt yapısı sayesinde beklentileri karşılamaya hazırlanan eufyCam 3 S330, yeni özellikleri sayesinde de dikkatleri üzerine çekiyor.

eufyCam 3 S330

4K ultra HD görüntü kalitesi, BionicMind yapay zeka yüz tanıma teknolojisi ve günde 2 saatlik doğrudan güneş ışığıyla neredeyse sonsuz bir enerjiye sahip olabilen güvenlik kamerası, Türkiye’de satışa çıkartıldı.

EufyCam 3 S330 ile gece gündüz kontrolü ele alın

2’li kamera seti sayesinde gece gündüz güvenlik sağlayan eufyCam 3 S330;  starlight ışığa duyarlı sistemi, spot lambası ve renkli gece görüşü sayesinde izinsiz yapılan girişleri 4K ultra HD görüntü kalitesinde tespit edebiliyor.

eufyCam 3 S330 ker

 

Entegre güneş paneline de sahip güvenlik kamerası, günde yalnızca 2 saatlik güneş ışığına ihtiyaç duyarak herhangi bir dış mekanda kendi başına çalışmayı sürdürebiliyor. 135 derece geniş açılı lensi, ailenizi yabancılardan ayırt edebilmenize olanak tanıyan BionicMind  yapay zeka destekli yüz tanıma sistemi ve taşınabilir 16 TB’a kadar genişletilebilen depolama alanı sayesinde tüm görüntüleri kayıt altına alabiliyor.

Apple Samsung arasındaki ilişki sorunsuz ilerliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir