eufy Clean Mach V1 Ultra ile tek seferde ve buharlı derinlemesine hijyen

eufy Clean Mach V1 Ultra

Islak ve kuru tüm kirleri ve lekeleri tek seferde temizleyebilen eufy Clean Mach V1 Ultra, sahip olduğu Eco clean ozone teknolojiyle mikropların ve kokuların %99.9’unu yok ediyor.

 Anker, yüksek emiş gücüyle temizliği kolaylaştıran premium ürünü Anker eufy Clean Mach V1 Ultra Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge’yi tüketicinin beğenisine sundu. Endüstride İlk TÜV Rheinland Sertifikası’na sahip süpürge , sadece 20 saniyede buhar üreterek mikropları ve kurumuş lekeleri zorlanmadan temizliyor.

Yenilikçi tasarımıyla fark yaratan eufy Clean Mach V1 Ultra’nın vakum ve mop sistemi özelliğiyle süpürme ve silme işleminin aynı anda yapabilmenize imkân tanıyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra

Islak ve kuru lekeleri tek seferde, hızla temizleyebilen süpürge, Türkçe sesli asistan sistemine sahip. Anker eufy Clean Mach V1 Ultra, dijital LCD ekranıyla temizliği takip etmeyi kolaylaştırırken oluşabilecek hataları aynı anda görmeyi sağlıyor.

Mikrop ve kokuların %99,9’unu yok ediyor

Ahşap, fayans gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen Anker Moplu Buharlı Şarjlı Dikey Süpürge, Eco clean ozone teknolojisine sayesinde sıvı ozon üreterek yüksek hijyen sağlıyor.

eufy Clean Mach V1 Ultra

Yaygın mikrop ve kokuların %99,9’unu yok eden Eco-Clean Ozone teknolojisi, evcil hayvanlar ve çocuklar için de son derece güvenli… 16,800 Pa emiş kuvvetine sahip olan ürün, böylece az emekle, yorulmadan, yüksek performansta ve derinlemesine temizlik sağlıyor.

Kablosuz tasarımıyla zamandan ve güçten tasarruf sağlayan eufy Clean Mach V1 Ultra, temizlik sonrasında da kendi kendini temizleyerek evinizdeki en büyük yardımcınız oluyor.

  Samsung Galaxy Watch 6 ünlü bir kişinin bileğinde görüldü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir