En ucuz B-SUV! Hyundai Bayon Mart fiyatları

hyundai bayon

Hyundai’nin B-SUV kategorisindeki popüler modeli Bayon, fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. İşte Hyundai Bayon’un Mart ayındaki fiyat listesi ile ilgili detaylar.

En ucuz B-SUV! Hyundai Bayon Mart fiyatları! Malum ülkemizde otomobil fiyatları zaten pahalı. İşin içerisine bir de SUV modelleri dahil olunca işler biraz daha değişiyor. SUV tarafına baktığımızda en ucuz modeller için bile 400 bin TL üzeri fiyatları gözden çıkarmak gerektiğini söyleyebiliriz.

Zaten bahse konu fiyat kalibresine alabileceğiniz modeller de Duster ve Bayon dışına çıkamıyor. Peki Bayon fiyatlarında son durum ne?

Malum Hyundai Bayon’u Türkiye’de üretme kararı almıştı. Bu yüzden fiyatların biraz daha makul olmasını bekleyebilirsiniz. Fakat işin aslı çok da öyle değil. Çünkü Bayon fiyatları da çıkış yani lansman dönemine oranla hayli artmış durumda. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri güncel Hyundai Bayon fiyatları ile başbaşa bırakalım.

Hyundai Bayon Ocak fiyatları belli oldu

En ucuz B-SUV! Hyundai Bayon Mart fiyatları

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel
Fiyatı: 331.284 TL

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Otomatik
Fiyatı: 386.000 TL

1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik
Fiyatı: 396.700 TL

1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik
Fiyatı: 431.700 TL

1.0 T-GDI 100 PS Style Benzin DCT
Fiyatı: 451.900 TL

Dip not olarak belirtelim. Bayide karşınıza çıkacak fiyatlar daha farklı olabilir. Zira zaman zaman bayiler önemli indirimler yapabiliyorlar.

Bahçeşehir Üniversitesi ile Huawei Türkiye arasında işbirliği protokolü imzalandı İşte tüm detaylar