Ana SayfaHaberEn Nadide Kostümler Geri Dönüyor

En Nadide Kostümler Geri Dönüyor

League of Legends satıştan kalkan, en popüler 42 farklı kostümü kış mevsimine özel olarak geri getiriyor. 6 Ocak’a kadar satışta kalacak kostümler yüzde 50 indirimle oyuncularla buluşacak. 

Dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte yürekleri ısıtacak hediyeleri Adalet Meydanları’na taşıyor. Oyunun tutkunları en popüler kostümler arasından seçilen 42 farklı kostümü artık karakterleri için satın alabilecek! 6 Ocak tarihine kadar devam edecek bu özel kostümlerin satışları ise yüzde 50 indirimli olacak.Champion_Price_Reduction_Article_Banner

Karakterinizi farklılaştırmak isterseniz Annie Harikalar Diyarı’nda, İtfaiyeci Tristana, Kırmızı Başlıklı Annie, Mundo Vücut Şampiyonu, Nottingham’lı Ezreal, Profesör Ryze, Sarı Ceketli Shen ve Zaman Makinesi Zilean gibi kostümlerin yer aldığı 42 farklı kostüm arasından size ve karakterinize yakışanını bulabilirsiniz. Üstelik 26 Aralık’a kadar devrede olacak olan League of Legends’ın yeni hediye yollama sistemi ile sihirdarlar artık sevdiklerine diledikleri hediyeyi de gönderebiliyor.

Satıştan kaldırılan ancak kısa bir süre için geri dönen kostüm listesinihttp://tr.leagueoflegends.com/tr/news/nadide-kostümler-geri-döndüadresinde bulabilirsiniz.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU