En İlginç Klavyeler


En ilginç klavyeler denildiğinde aklınıza hemen oyuncular için tasarlanmış özel modeller gelmesin. Eğer onların ilginç olduğunu düşünüyorsanız, sizler için derlediğimiz listeyi görünce çok şaşıracaksınız.

Bir klavye ne kadar ilginç olabilir ki? Son yıllarda piyasaya sürülen oyuncu klavyeleri belki standart klavyelere göre ilginç sayılabilir fakat en ilginç klavyeler denildiğinde çok daha uçuk şeyler düşünmelisiniz.

Sizler için derlediğimiz en ilginç klavyeler listesine göz atınca ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Tasarımcılar, alışılageldik klavye kullanımı değiştirip çok daha rahat hale getirmek gibi iyi niyetli bir nedenle yola çıkmış olsa da ortaya çok acayip şeyler çıkardıkları bir gerçek.

Ergonomik olmak için tasarlanan fakat onun yerine sadece ilginç olan klavye tasarımlarını ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz. Belki içlerinden birisi tam da aradığınız modeldir.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git