Ana SayfaGenelElon Musk alkol üreticisi olacak işte detaylar

Elon Musk alkol üreticisi olacak işte detaylar

Bundan kısa bir süre önce Elon Musk, alkol üreticisi olacağı ile ilgili 1 Nisan şakası yaptı ve ilerleyen zamanlarda bu şaka gerçekleşti. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Son dönemlerin en çok konuşulan girişimcilerinden bir tanesi olarak bilinen Elon Musk, alkol üreticisi olma yolunda hızla ilerliyor. Bundan kısa bir süre önce 1 Nisan şakası olarak söylenenler gerçekleşti. Elon Musk Twitter üzerinden yaptığı açıklamada; Tesla şirketinin iflas ettiğini “Teslaquilla” içip Model 3 aracında ağladığını söylemişti.

Herkes bu şakayı beğenmiş ve yorumlar adeta şelale olmuştu. Şimdi ise Elon Musk işi biraz daha ileriye götürdü diyebiliriz. Tesla, 750 ml’lik şişelerde gerçekten de tekila içkisi satmaya başladı. Bunu kendi resmi web sitesinde yapan şirket, akıllara durgunluk verdi.

Elon Musk şaka yaptı Tesla gerçekleştirdi

Hemen aşağıda yer alan fotoğrafta da göreceğiniz üzere tasarımı bir harika olan bu alkol türü, online alınabiliyor. Nosotros Tequila ismindeki bir şişe tasarım şirketi tarafından tasarlandı. Elektrik şekline benzeyen şişenin bir benzeri daha yok.

Elon Musk alkol üreticisi

Bu şişenin hemen ortasında Tela amblemi yer alıyor. Bu logodan ziyade tasarım çok dikkat çekiyor diyebiliriz. Tesla, bu alkol türünün satışı için önemli kurallar koydu. Öncelikle 21 yaşından küçükler kesinlikle alamaz. Zaten normal şartlarda da alkol türleri için belirli bir yaş sınırlaması bulunuyor. Tesla şirketi, herkesin bu tekila türünden alması için herkese en fazla iki hak tanıdı.

Bu yılın sonlarına doğru kesin bir şekilde satışa sunulacak olan Tesla tekilası, 250 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Elon Musk eğer isteseydi bu şişelere 1000 dolar ve üzerinde fiyat verebilirdi. Ancak o herkesin alması için 250 dolar sınırı belirledi.

Sadece şişe tasarımıyla bile dikkat çeken bu ürün için siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU