EA’den Kaçırılmayacak Teklif

#İŞBİRLİĞİ

Electronic Arts tarafından başlatılan Humlbe Origin Bundle’a  çok küçük bir bedel bağışlayarak  birbirinden güzel toplamda 9 efsanevi oyuna  sahip olabiliyorsunuz.

Electronic Arts’ın geçen hafta başlattığı Humble Origin Bundle’a yeni oyunlar eklendi. Bağış yaparak harika PC oyunlarına sahip olabildiğiniz bu sistemde 1 dolar bile ödeyerek Dead Space, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Crysis 2: Maximum Edition, Mirror’s Edge, Dead Space 3 ve Medal of Honor gibi oyunlara sahip olabiliyorsunuz.

Humble Origin Bundle oyunları
Humble Origin Bundle oyunları

Eklenen yeni oyunlar ise Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising, Battlefield 3, Populous, The Sims 3 Starter Pack adlı oyunlar oldu. Bu yapımlara sahip olmak için ise 4.84$’dan fazla bir bağış yapmanız gerekiyor.Kabaca hesaplarsak 5$ dolar vererek EA’in 9 adet efsaneleşmiş oyununa sahip olabiliyorsunuz. Bu oyunların bazıları Steam ile de çalışabiliyor. Ödeme için Kredi Kartı, PayPal, Google Wallet ve Amazon’u kullanabiliyorsunuz.
Humble Origin Bundle’da şu ana kadar 9 milyon doların üstünde bağış toplanmış ve 2 milyona yakın oyun satılmış durumda. Bu kampanyanın sınırlı bir süre için geçerli olduğunu ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtelim,Şu saat itibariyle 2 gün 8 saat’lik bir süre içerisinde bu oyunlara sahip olabilirsiniz.