Ana SayfaGenelDoğuş Grubu online televizyon kanalı puhutv

Doğuş Grubu online televizyon kanalı puhutv

Doğuş Grubu’nun, yayıncılık sektöründeki son yatırımı, online televizyon kanalı puhutv oldu. İnternetin hızlanması ve akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla değişen televizyon izleme deneyimini Türkiye’ye getiren puhutv; “En sevilen yerli dizi ve filmlerin online adresi olmak” vizyonuyla yayın hayatına başladı.

Geçtiğimiz ay test yayınına başlayan puhutv’ye www.puhutv.com adresindeki websitesinin yanı sıra, telefon ve tablet uygulamalarından da erişmek mümkün. Zengin bir içerikle izleyiciyle buluşan puhutv, yakında akıllı televizyonlardan da izlenebilecek.

İzleyicisini tanıyan televizyon

Kolay kullanım imkânının yanı sıra yüksek görüntü kalitesine sahip; popüler ve güncel içerikler sunmayı hedefleyen tv, “izleyicisini tanıyan televizyon” anlayışını benimsiyor. İzleyicilerden gelen talep ve önerilerle içeriğini zenginleştirirken, teknolojik altyapısıyla izleyicilerine kendi beğeni ve tercihleri doğrultusunda kişiselleştirilmiş televizyon izleme deneyimi sunuyor. Mobil cihazlardan da izlenilebilen tv, bu deneyimi zaman ve mekândan bağımsız, tüm ekranlarda özgürce yaşama imkânı sağlıyor.

10.000 Saatten fazla lisanslı içerik

Tamamen ücretsiz olan puhutv de izleyiciler; yüksek rating alan güncel prime time dizileri, günümüz Türk Sineması’nın popüler filmlerini, unutulmaz Yeşilçam klasiklerini ve Türk yönetmen sinemasının seçkin eserlerini bulabiliyor. Çok yakın zamanda ise çocukların ilgiyle izlediği çizgi filmler yüksek görüntü kalitesiyle ve tek parça olarak izlenebilecek. Türkiye’nin önde gelen yapım şirketleri ve televizyon kanalları ile yapılan anlaşmalar sonucunda tv, toplam 10.000 saatten fazla lisanslı içeriğe ev sahipliği yapıyor. İçeriklerin, her geçen gün arttırılması planlanıyor.

puhutv kendi dizisini de yapacak

Ayrıca online televizyonların tüm dünyada popülerleşmesinin en önemli nedenlerinden biri olan ve yenilikçi bir anlayışla dizi sektörüne de yeni bir soluk getiren “orijinal içerik” konseptini de izleyicilere sunuyor. Ülkemizde sadece puhutv’de izlenebilecek olan ve mevcut dizilerin aksine, 60 dakika ile sınırlanan çok özel yapımlar 2017 yılı itibariyle izleyiciyle buluşacak.

Spotify Samsung Gear S3 ile bileklerde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting