Ana SayfaGenelDikkatinizi dağıtmaya son

Dikkatinizi dağıtmaya son

Bilgisayar başında işinize odaklanmak istediğinizde dikkatinizi dağıtan sosyal medyadan gelen onlarca bildirim çalışmanızı zorlaştırıyor. Peki bunu tek bir butonla ortadan kaldırmak ister misiniz?

Ofiste ya da evde, bilgisayar başına oturduğunuzda sosyal medyadan gelen onlarca bildirim dikkatinizi dağıtıyor ve işinize odaklanmanızı zorlaştırıyor.Binlerce insan bu durumdan muzdarip.Ancak artık bir çözüm var. Saent adını verdikleri bir buton ile tek dokunuşta dikkatinizi dağıtan tüm şeyler ortadan kalkıyor.Önceden girmek istediğiniz uygulamaları planlıyorsunuz.

Butona bastıktan sonra 30,50 ve 90 dakika olmak üzere süre sınırlarından bir tanesini seçiyor ve çalışmaya kafa rahatlığıyla başlayabiliyorsunuz. Saent butonu, seçilen süre boyunca kullanıcının gereksiz yerlere girmesini engelliyor ve tabiki bildirimlerinizi de kapatıyor.
Cihazın üzerinde bulunan led ışıkla birlikte kalan süre görülebiliyor. Geliştiriciler led ışığı kullanmalarının sebebini çevreyi rahatsız etmemek için olduğunu dile getiriyorlar. Proje, Indıegogo üzerinden 100 bin dolar destek bekliyor. Cihaza sahip olmak isteyenlerin ise sadece 39 dolar ödemesi yeterli. Bu rakamı ödeyenler 1 yıllık premium uygulama üyeliğine de sahip olacaklar.

Mavi Ay’ı kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting