Ana SayfaGenelDenizBank’tan Dünyada Bir İlk

DenizBank’tan Dünyada Bir İlk

DenizBank’ın mobil cüzdanı fastPay, sesle para gönderme özelliğinden sonra dünyada bir ilk olarak ATM’lerde sesle para çekme özelliğini de hayata geçirdi.

DenizBank, dünyada benzeri olmayan mobil cüzdan uygulaması fastPay’e yeni özellikler eklemeye devam ediyor.  fastPay; sesle para gönderme özelliğinden sonra dünyada ilk niteliğinde olan yeni hizmetiyle ATM’lerde sesle para çekme özelliğini de hayata geçirdi.

denizbank

- Reklam -

DenizBank’ın mobil cüzdan uygulaması olan fastPay’i kullananlar sadece ses ile komut vererek DenizBank ATM’lerinden para çekebiliyorlar. Kullanıcılar; DenizBank ATM’lerine yaklaşıp hiçbir tuşa dokunmadan, kartlarını ceplerinden çıkarmadan, fastPay uygulamasında yer alan sesle para çek ikonuna dokunup çekmek istediği tutarı söyleyerek, ATM ekranında çıkan onay kelimelerini sesli bir şekilde fastPay’e söyleyip onay verdikten sonra paralarını çekebiliyorlar. Bu yeni uygulama telefona temas etmeksizin sadece konuşarak hem ATM’yi, hem telefonu akıllı bir robot olarak kullanabilmeyi mümkün kılıyor.

Google Glass’a Yasak Geldi!

- Reklam -
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting