Ana Sayfa Genel Deco Mesh WiFi sistemini genişletmek çok kolay

Deco Mesh WiFi sistemini genişletmek çok kolay

TP-Link, Deco Mesh WiFi kullanıcılarının ağı genişletme ihtiyaçları için yeni bir ürünü satışa sundu. Deco E4’ün tek yönlendiriciden oluşan modeli, her model Deco ile uyumlu.

 TP-Link, Deco Mesh WiFi sistemlerini, kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda geliştirmeyi sürdürüyor. Son olarak uygun fiyatlı Deco modellerinden E4’ün tek birimden oluşan modeli de satışa sunuldu. Tek birimli Deco E4, her model Deco ile uyumlu. Bu sayede Deco kullanıcısı olup Mesh WiFi ağını genişletmek isteyenler bu ürünü kullanabiliyorlar.

Geniş, çok katlı ya da çok sayıda cihazın WiFi’a bağlandığı evler için en ideal WiFi çözümü olan Deco sistemleri, Mesh teknolojisi sayesinde WiFi konusundaki pek çok sorunu çözüyor. Zayıf sinyal, ölü bölge, fazla yüklenme nedeniyle ağda yavaşlama gibi tüm sorunları ortadan kaldıran bu ürünler, tek bir ağ adı ile -hareket halinde bile- kesinti yaşamadan WiFi bağlantısı sağlıyor. Yeni birimler eklenerek mevcut ağın genişletilmesi de son derece kolay. Deco E4’ün yeni satışa sunulan ve tek birimden oluşan modeli de herhangi bir ya da birkaç Deco modelinden oluşmuş mevcut bir ağa eklenebiliyor ve ağın kapsama alanını daha da genişletiyor. Örneğin, merkezi birim olarak Deco M9+, uydu olarak ise Deco M5 ve Deco M4’ten oluşan bir ağı genişletmek için Deco E4 eklenebiliyor.

Yeni bir Deco biriminin mevcut ağa eklenmesi son derece kolay. Deco E4’ü açıp Android ve iOS destekli Deco uygulamasından sisteme dahil etmek yeterli oluyor. Tek bir Deco E4 eklenerek ağın menzili yaklaşık 130 metrekare genişliyor.

4 kameralı TCL PLEX ile maceraya atılıyoruz

Tek birim halinde satışa sunulan Deco E4 modeli, ikili ya da üçlü satılan modellerle aynı teknik özelliklere sahip. 802.11ac teknolojisine ve çift bant desteği bulunan ürün, 5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300Mbps kablosuz hızlar sunuyor. Ayrıca güçlü ebeveyn kontrolü, sesli komut (Amazon Alexa ve IFTTT desteği) özelliği, farklı modlarda kullanım (yönlendirici, erişim noktası, menzil genişletici modları) gibi tüm özellikler tek birim halinde satılan Deco E4’de de mevcut.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting