Ana sayfa Dedikodular Dead Rising 3 PC'ye Geliyor!

Dead Rising 3 PC’ye Geliyor!

Microsoft’un konsol pazarında ciddi bir firma olduğunu biliyoruz. Zira Playstation 4 ile yaşanan rekabette ortada.

Teknoloji devi yeni nesil oyun konsolu Xbox One için duyurduğu exclusive oyunlardan biri olan Dead Rising 3‘ün PC için gelebileceği haberleri ortaya çıktı.

Dead Rising 3 PC'ye Geliyor!

Microsoft‘un yeni nesil oyun konsolu Xbox One için geliştirdiği Dead Rising 3‘ün PC platformu için çıkacağı haberleri ortalıkta dolaşmaya başladı.

Söylentilerin çıkmasına neden olan ise NeoGAF forumlarında paylaşılan bir Steam veritabanı görüntüsü. Görsele bakıldığında açıkca görülüyorki, oyun PC platformu için hazırlanmaya başlanmış.

Bu Microsoft için alışılmadık bir durum değil elbette. Daha önce de Xbox 360 için özel olarak geliştirilen Alan Wake, ilk olarak Steam veri tabanında görüntülenmiş, daha sonra da PC için çıkışını gerçekleştirmişti.

Dead Rising 3‘ün PC için duyurulacağının kanıtlarından birisi olan veri tabanı görüntüsüne ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Watch Dogs’dan Büyük Rekor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler