Ana sayfa Dedikodular Dead Rising 3 PC'ye Geliyor!

Dead Rising 3 PC’ye Geliyor!

Microsoft’un konsol pazarında ciddi bir firma olduğunu biliyoruz. Zira Playstation 4 ile yaşanan rekabette ortada.

Teknoloji devi yeni nesil oyun konsolu Xbox One için duyurduğu exclusive oyunlardan biri olan Dead Rising 3‘ün PC için gelebileceği haberleri ortaya çıktı.

Dead Rising 3 PC'ye Geliyor!

Microsoft‘un yeni nesil oyun konsolu Xbox One için geliştirdiği Dead Rising 3‘ün PC platformu için çıkacağı haberleri ortalıkta dolaşmaya başladı.

Söylentilerin çıkmasına neden olan ise NeoGAF forumlarında paylaşılan bir Steam veritabanı görüntüsü. Görsele bakıldığında açıkca görülüyorki, oyun PC platformu için hazırlanmaya başlanmış.

Bu Microsoft için alışılmadık bir durum değil elbette. Daha önce de Xbox 360 için özel olarak geliştirilen Alan Wake, ilk olarak Steam veri tabanında görüntülenmiş, daha sonra da PC için çıkışını gerçekleştirmişti.

Dead Rising 3‘ün PC için duyurulacağının kanıtlarından birisi olan veri tabanı görüntüsüne ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Watch Dogs’dan Büyük Rekor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler