OnePlus 2’yi davetiyesiz olarak satın alabileceğiniz 7 mağaza!

oneplus 2 davetiyesiz almak

#İŞBİRLİĞİ

Hepsi büyük akıllı telefonlardan ayrılmış mühendisler tarafından kurulan OnePlus isimli firma, 2014 yılında OnePlus One modeliyle büyük ilgi çekmişti. Şimdi ise firmanın yeni modeli OnePlus 2 gündemde. Bu yazımızda OnePlus 2 modelini davetiyesiz olarak satın alabileceğiniz 7 farklı online alışveriş sitesini sizlere sunuyoruz.

oneplus-2-davetiyesiz-almak

Sadece davetiye usulü ile satılan OnePlus’ın ilk telefonundan sonra gelen ikinci modelde ilgi çok daha fazla. Firma, üretim kapasitesi ve bir çeşit pazarlama stratejisi ile ürünü sadece sadece sırayla satıyor. Daha şimdiden 3.7 milyon kişinin sıraya girdiği bilgisini verelim. Uygun fiyatlı ve yüksek donanıma sahip olan OnePlus 2 modelini, 30 ile 90 dolar fazla fark ödeyerek hemen satın almanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki alışveriş sitelerinden birini tercih etmek. Tabii ki gümrük mevzuatı konusunda ödemeniz gereken vergileri ve IMEI kaydını unutmamak gerek.

Fiyatlara ve satın alabileceğiniz mağazalara geçmeden önce, OnePlus 2 modelinin iki farklı versiyonu olduğunu hatırlatalım. Telefonun 3 GB RAM’li 16 GB depolama alanı sunan versiyonuna ek olarak 4 GB RAM’li ve 64 GB depolama alanı sunan ikinci bir versiyonu var. OnePlus 2 modelinde hafızayı artırabileceğiniz bir microSD kart yuvası bulunmuyor. Dolayısıyla tercihinizi bu bilgiye göre yapabilirsiniz. Sahip olduğu teknik özelliklere göre son derece uygun fiyatlara satılan model, yükselen döviz kuru sebebiyle ilginizi çekebilir.