Ana Sayfa Haber CryENGINE 3 PlayStation 4 İçin Yenilendi

CryENGINE 3 PlayStation 4 İçin Yenilendi

Oyun geliştiricilerini geleceğe hazırlamayı amaç edinen Crytek, Sony Computer Entertainment tarafından piyasaya çıkarılacak olan PlayStation 4 konsolunda oyun geliştirilebilmesi için CryENGINE 3 teknolojisini yenilediğini açıkladı.

Crytek, gelecekte de bu platformu destekleyerek CryENGINE 3 lisans sahiplerinin bu konsol üzerinde hayalini kurdukları oyunları geliştirebilmelerini sağlayacak.

Crytek Global İş Geliştirme Müdürü Carl Jones yaptığı açıklamada; “CryENGINE teknolojisi, tüm platformlarda her zaman etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Oyun geliştiricilerimizin gelecekte PlayStation®4 üzerinde oyun geliştirebilmelerine destek vererek sektördeki öncü rolümüzü devam ettirmenin yanı sıra, diğer kullanıcıların da bu yeni nesil konsollara geçiş sürecinde sektörün en iyi oyunlarını geliştirebilmelerine yardımcı olacağız” ifadesine yer verdi.CryENGINE3

Milyonlarca oyuncuya ulaşan ve birçok kez “en iyi grafik”  ödülü kazanan farklı türdeki oyunların geliştirilmesini sağlayan Crytek’in CryENGINE 3 teknolojisi, gerekli tüm oyun sistem ve araçlarının bir arada sunulduğu ilk oyun geliştirme çözümü olma özelliğini taşıyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting