Ana sayfa Gundem Company of Heroes 2 kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor

Company of Heroes 2 kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor

Humble Bundle, ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu sefer de Company of Heroes 2 kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Detaylar ve indirme bağlantısı haberimizde.

Humble Bundle, son zamanlarda verdiği ücretsiz PC oyunlarına bir yenisini daha ekledi. Bu sefer Company of Heroes 2 kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor.

Geçtiğimiz günlerde The Bureau: Xcom Declassified ve Homefront oyunları ücretsiz olarak sunulmuştu. Biz de bu haberleri sizlere aktarmıştık: The Bureau: Xcom Declassified ve Homefront. Bu iki güzel oyunun ardından kalite, yine aynı şekilde devam etti. 2006 yılında çıkan Company of Heroes oyununun devamı niteliğindeki Company of Heroes 2 gerçek zamanlı strateji türünde ve türün takipçileri tarafından oldukça seviliyor.

Relic Entertainment’in geliştirdiği ve Sega’nın dağıtımcılığını üstlendiği 2013 çıkışlı oyun, Windows, Linux ve MAC platformlarında yer alıyor. Şu an Steam fiyatı 31 TL olan Company of Heroes 2′yi bu bağlantıyla Humble Bundle’ın sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutun. Zira ücretsiz teklif bir gün içinde bitecek.

Bu arada Ubisoft tarafında da Assassin’s Creed IV: Black Flag‘in uPlay üzerinden Windows platformu için ücretsiz olarak dağıtıldığını ve 18 Aralık’a kadar süreceğini hatırlatalım.

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler