Chery TIGGO 7 PRO Kullanıcıların Gözdesi Oldu

TIGGO 7 PRO

Fonksiyonel ve geniş yaşam alanıyla TIGGO 7 PRO, konfor ve teknoloji arayışında olan SUV kullanıcılarının öncelikli tercihi oldu. TIGGO 7 PRO, üstün konforu ve akıllı teknolojisi ile ailelerin ihtiyaçlarına en iyi sürüş deneyimi ile cevap veriyor.

Otomotiv Distribütörleri ve Mobilite Derneği (ODMD) verilerine göre Türkiye otomobil pazarı 2023 yılında hızla büyüdü ve yine hızla büyüyen birçok marka ve model ortaya çıktı. Yine ODMD satış verilerine göre Chery TIGGO 7 PRO, geçtiğimiz yıl sonunda Türkiye’de binek otomobil satışlarında 10’uncu, SUV segmentinde ise 4’üncü sırada yer alıyor.

Mart ayının sonunda yollara çıkan TIGGO 7 PRO, yalnızca 9 aylık kısa bir satış süresi boyunca bu başarıyı elde etti. Geniş bir aile aracı olan TIGGO , konfor ve teknoloji arayışında olan SUV kullanıcılarının öncelikli tercihi oldu. TIGGO 7 PRO, üstün konforu ve akıllı teknolojisi ile ailelerin ihtiyaçlarına en iyi sürüş deneyimi ile cevap veriyor.

TIGGO 7 PRO

Sınıfında lider akıllı teknoloji!

İçinde bulunduğumuz kış aylarında sıcaklıkların düşmesi, yağmurlu ve sisli havaların hâkim olması nedeniyle araç kullanırken sıklıkla ön cam buğulanması, dikiz aynalarının buzlu olması gibi sorunlar ortaya çıkıyor.

Chery TIGGO 7 PRO aynı zamanda sürücülerin ve yolcuların seyahat konforunu da göz önünde bulundurarak akıllı teknolojileri ve iyi düşünülmüş bir ısıtma paketini bir araya getirerek kullanıcılara zorlu kış koşullarında sıcak ve konforlu bir deneyim de sunuyor.

Cömert yaşam ve yükleme alanı

4500 mm uzunluğu ve 2670 mm ile sınıfının en iyi aks mesafesiyle TIGGO 7 PRO, geniş ve konforlu bir iç mekan sunarak kış yolculukları için geniş bir ortam yaratıyor.

Beş yolcuyu ağırlayabilen aracın ayrıca 475 litrelik oldukça cömert bir bagaj alanı da bulunuyor. İkinci sıra koltuklar katlandığında bagaj hacmi tam 1500 litreye ulaşıyor ve bu da modelin farklı gereksinimlere cevap vermesine olanak tanıyor.

TIGGO 7 PRO

Soğuk havalarda maksimum konfor!

TIGGO 7 PRO, kullanıcılara sunulan fonksiyonel bir ısıtma paketiyle yollara çıkıyor. Soğuk kış ortamlarında, araca bindikten sonra, 6 yönlü elektrikli sürücü koltuğu hızla ısınıyor.

Ön yolcu koltuğunun ısıtma işleviyle birlikte koltukların konforlu yapısı da bu sıcak ve rahat ortama katkı sağlıyor. Bu kurulum, sürücü ve beraberindeki yolculara rahat, konforlu ve lüks bir yolculuk deneyimi sunuyor. Zarif bir deriyle kaplanan yükseklik ve derinlik ayarlı çok işlevli direksiyon, üstün kavrama ve dokunma hissi sağlıyor.

Sürüşten önce ön cam ısıtma işlevinin etkinleştirilmesi, buzları hızlı bir şekilde eritiyor ve buğulanmayı etkili bir şekilde önlüyor. Yan aynaları da ısıtma özelliklerine sahip. Bu da yağmurlu, karlı ve sisli havalarda kuru ve net kalmalarını sağlayarak kış sürüşlerinde ek güvenlik sağlıyor.

TIGGO 7 PRO

TIGGO 7 PRO’da araç içi sıcaklık kontrolünü çift bölgeli otomatik klima sistemi devreye girerek sağlıyor. Aracın klima sistemi PM2.5 hava filtreleme ve AQS hava temizleme sistemlerini de içeriyor. Böylece kış sürüşleri sırasında uygun araç içi sıcaklık ve temiz hava sağlıyor. Ayrıca arka koltuklara yönelik havalandırma ızgaraları da iddialı SUV’a ek konfor katıyor.

Her koşulda tam güvenlik!

Standart olarak Bosch ESP 9.3 araç elektronik stabilite sistemiyle donatılıyor. Bu, yüksek performanslı dört çekirdekli işlemci ile daha düşük enerji tüketimi, daha yüksek bilgi işlem hızı ve daha çevik tepkiler sağlayarak kaygan yollarda üstün bir stabilite sağlıyor.

Araç aynı zamanda 10 adedin üzerinde ADAS (Gelişmiş Sürüş Destek Sistemi), yüksek çözünürlüklü geri görüş, 360° panoramik görüntüleme ve diğer birçok özellikle kullanıcılara akıllı ve güvenli bir kış sürüş deneyimi sunuyor.

ABD sosyal medyayı ‘kamu sağlığı tehlikesi’ olarak tanımladı