Chery OMODA, satışlarında yeni bir zirveye ulaştı

OMODA

Yenilikçi ve modaya uygun tasarım dili, üstün performansı, akıllı teknolojileri ve Euro NCAP’ten alınan 5 yıldızlı güvenliğiyle her geçen gün etki alanını artıran OMODA 5, yakın zamanda OMODA EV modeliyle seçenek sayısını artıracak.

 Chery’nin küresel pazarlar için geliştirdiği OMODA alt markasının, temmuz ayına dair ihracat rakamları açıklandı. Chery’nin bu modeli, Temmuz 2023’te aylık yüzde 10,73’lük artışla 15.735 ihracat satışı gerçekleştirdi ve Ocak-Temmuz dönemindeki kümülatif ihracatında 86.556 adede ulaştı. Küresel Crossover-SUV pazarında çok sayıda kullanıcının kalbini hızla kazanan bu model, yenilikçi ve modaya uygun tasarım diliyle üstün performans göstermeyi önümüzdeki aylarda da sürdürmeyi planlıyor.

OMODA

14 küresel pazara girdi

Chery’nin küresel bir alt markası olarak nitelendirdiği OMODA, havalı görünümü, adrenalin pompalayan sürüş keyfi, Euro NCAP’ten aldığı 5 yıldızlı güvenliği ve tam donanımlı akıllı teknoloji deneyimiyle, yeni nesil genç müşterilerle derinden etkileşime geçiyor.

Mart 2023’ün son haftasında Türkiye lansmanı yapılan ve ilk partisi teslim edilmeye başlanan Chery , 16 Temmuz’da İtalya, 31 Temmuz’da da İspanya’daki müşterileriyle buluştu. OMODA 5 ayrıca, Temmuz 2023’ün ilk günlerinde Avustralya’nın Gold Coast bölgesindeki küresel maraton koşucularıyla birlikte yola çıkarak onlara destek oldu.

Çekici ve spor tarzıyla, güneş, kum ve koşucularla bütünleşen bu model, dolu dolu bir yaşamın en güzel yorumunu bu etkinlikte ortaya koydu. İstikrarlı bir biçimde küresel pazarlardaki teslimatları son sürat devam eden OMODA, Ağustos 2023 itibarıyla 14 farklı pazarda SUV trendine liderlik ediyor.

OMODA

Z kuşağının beğenisini kazandı

OMODA 5, küresel gençliğin estetik trendleri konusunda derin bir anlayışa sahip ve tasarımıyla Crossover tarzı bir SUV ortaya koyuyor. Elmas kesimli geometrik matrix ızgarası, dinamik ve güçlü omuz çizgisi, 18 inçlik çift renkli jantları, fastback SUV tasarımı ve diğer fütüristik özellikleriyle “Hareket Halindeki Sanat” tasarım konseptini yaratıcı bir şekilde ortaya koyuyor.

Genç kullanıcılar için ilerici tasarım sunan bu model , alışılmışın dışında ileri teknolojili bir görünüm ortaya koyuyor, geleceği öngörüyor ve geleceğin teknolojisini iddialı Z kuşağına sunuyor. Marka ,yakın bir tarihte küresel kullanıcılara daha fazla sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Performansını devam ettiren ve en ileri akıllı teknolojiyi entegre eden yeni elektrikli aracı OMODA5EV’nin, 2023’ün son çeyreğinde dünya genelinde pazara sunulması bekleniyor.

Gears of War 6 seriyi kökten değiştirebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir