CES 2017: Dell XPS 27 ön inceleme


Tüm hepsi bir arada PC’ler içinde en iyi ses kalitesi sunan Dell XPS 27 kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Günümüzde piyasadaki bazı Hepsi Bir Arada (AIO) PC’ler, ses deneyimine sonradan akla gelen bir konuymuş gibi davranıyor. Grammy ödüllü prodüktör ve Waves Audio Kreatif İnovasyon Direktörü Jack Joseph Puig ile birlikte yaratılan yeni Dell XPS 27 Hepsi Bir Arada PC sistemi; yerleşik ses kalitesi ile sesi yepyeni bir düzeye taşıyor.

XPS 27 kanal başına 50W’da ses veren 10 hoparlörü ile bugüne kadar bir AIO’daki en iyi sesi sunan yüksek frekans aralıklı; yüksek kaliteli yerleşik ses sistemine sahip.

İzleme deneyimi ise yüzde 100 Adobe RGB’li şık UltraSharp 4K Ultra HD (3840 x 2160) uçtan uca dokunmatik ekran ile aynı derecede etkileyici.

Sahip olduğu Precision AIO;, Intel Xeon işlemciler ve AMD Radeon Pro WX serisi grafik kartları ile daha fazla performans seçeneği sunuyor.  AVID ve SolidWorks gibi üst düzey programların yanı sıra lider güvenlik ve yönetim yazılımları için; ISV sertifikası ile olağanüstü güvenilirlik sunuyor.

Nesnelerin İnterneti Cihazını Kendin Yap!


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git