Ana sayfa Donanım Qualcomm Atheros HomePlug Green PHY Cihazını Tanıttı

Qualcomm Atheros HomePlug Green PHY Cihazını Tanıttı

Qualcomm, ağ iletişim ve bağlantı alanında faaliyet gösteren bağlı ortaklığı Qualcomm Atheros’un sektörde bir ilk olan, endüstriyel düzeydeki HomePlug Green PHY (HPGP) cihazı QCA7000-AL3B’yi sektöre duyurdu.

En son tanıtılan bu ürün, Qualcomm Atheros’un genişleyen HomePlugGreen PHY ekosistem ürünleriyle ortak modül şirketlerin bünyesinde yer alan OEM’ler ve diğer akıllı ev ve akıllı şebeke ürün tasarımlarını destekleyen hizmetleri içeren temel ürünlerden biri.QCA7000-AL3B’nin hem donanımı hem de yazılımı daha önce lanse edilen QCA7000 ile uyumlu ve elektrikli araç servis ekipmanları (EVSE), elektrik sayaçları ve güneş paneli gibi dışarıda kullanılan uygulamalara ait ürün yelpazesine sektörel anlamda tam destek sağlıyor. QCA7000-AL3B, piyasadaki en küçük ince biçim katsayısına sahip (8×8 quad-flat no-leads paket) ve daha önce duyurulan tüm QCA7000 özelliklerini içeriyor; oldukça düşük enerji harcayan, tam entegre tek çipli çözüm ile gelişmiş yazılım ve donanım destek paketleri. QCA7000-AL3B artık üretim hacimlerinde de mevcut.

Ortakların tam listesi ile cihazlar arası (M2M) bağlantı ve Qualcomm’un Ekosisteme dair Her şey için İnternet etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.M2Msearch.com adresini ziyaret edin.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler