Ana Sayfa Genel Cepkask Telefonlarınızı Koruma Altına Alıyor

Cepkask Telefonlarınızı Koruma Altına Alıyor

Türkiye’de ilk kez, garanti kapsamı dışında kalan kullanıcı hatalarına ve hırsızlıklara karşı elektronik cihazları güvence altına alan Cepkask, 24 ay taahhütle alınan cep telefonlarının çalınması ve kaybolması halinde cep telefonunun bedelini karşılıyor! 

Günümüz insanının olmazsa olmazı haline gelen akıllı telefonlarını Cep Telefonu Hizmet Paketi’yle korumaya alan Cepkask, uzun vadeli taksitlerle satın alınan cihazların gasp, kapkaç, çalınma gibi durumlara maruz kalması halinde cep telefonunuzun bedelini karşılıyor. Tüketiciden kaynaklanan mağduriyetleri güvence altına alan Cepkask, bu yönüyle üretici garantisini aşan bir hizmet sunuyor.

Telefon_2

Ayda 15.000 telefon hasar görüyor

Verilere göre 1 yılda 14 milyon cep telefonunun satıldığı ülkemizde bu sayının 8 milyona yakınını akıllı telefonlar oluşturuyor. Bu akıllı telefonların önemli bir kısmı ise 24 ay gibi uzun vadeli taksitlerle, taahhütlü olarak satın alınıyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen cep telefonları bazen anlık bir dalgınlığın ya da telaşın kurbanı olabiliyor.

Üstelik Cepkask başvurularındaki rakamlar bu durumların sıkça yaşandığını ortaya koyuyor: Günde 600 telefon,  ayda ortalama 15.000 telefon hasar görüyor. Çalınma, kapkaç, düşme, kırılma gibi birçok olayda ya telefona verilen para boşa gitmiş oluyor ya da hasar gördüklerinde karşımıza çıkan ciddi tamir ve onarım maliyetleri bizi üzüyor. Cepkask’lı telefonlar, kırılma ya da kullanıcı kaynaklı onarım ihtiyacı halinde orijinal parçalarla yetkili serviste tamir ediliyor. Taksitle alınan akıllı telefonun ödemesi bitmeden çalınması ya da kaybolması ise hem ruhsal hem de ekonomik anlamda kişiyi daha da mağdur ediyor. Bu durumda da Cepkask imdada yetişiyor.

Telefon_1

Telefon gittiyse kalan taksitlerin tümü Cepkask’a emanet

Cepkask, onlarca riskli durumu kapsayan Cep Telefonu Hizmet Paketi’nde bulunan özel avantajla, GSM operatörlerinden 24 ay taahhütle ya da uzun vadeyle satın alınan cihazlardaki mağduriyetleri de koruma altına alıyor. Örneğin 24 ay taahhütle alınan bir cep telefonu 7 ay sonra çalındığında, kalan 17 ay boyunca tüketici sahip olmadığı, çaldırdığı bir telefonun taksitlerini ödemeye devam etmiyor. Cepkask sunduğu hizmet ile kaybolan ya da çalınan cep telefonunun bedelini ödeyerek kullanıcı mağduriyetlerinin önüne geçiyor.

Canon, 100 Mmilyonuncu EF serisi Lensi Üretti

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting