Call of Cthullu için Gamescom videosu yayınlandı


Uzun bir süredir gelişim aşamasında bulunan aksiyon tabanlı RPG oyunu Call of Cthulhu için Gamecom 2018’e özel bir video yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Focus Home Interactive ve Cyanide Studio işbirliği ile geliştirilen aksiyon tabanlı RPG oyunu Call of Cthulhu için yeni bir video yayınlandı. Oyunun dağıtım haklarını elinde bulunduran Focus Home Interactive, Gamescom 2018 çerçevesinde oyun için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Call of Cthulhu için özel Gamescom videosu

1924 yılında geçecek olan Call of Cthulhu’da Özel Dedektif Pierce’ı kontrol edeceğiz. Hawkins ailesinin şüpheli ölümünü araştırmak için yola çıkan Pierce, bir anda kendisini hiç hesapta olmayan amansız bir mücadelenin içerisinde bulur. Psikolojik gerilim türüne göz kırpan yapım, özellikle hikayesiyle dikkat çekiyor.

Dilerseniz oyun için yayınlanan Gamescom özel videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gamescom 2018 videosunda da görüldüğü üzere, Call of Cthulhu gerilim dolu bir atmosfere sahip. Dolayısıyla sadece bu sebepten bile oyunun öyle her kitleye hitap etmediğini söyleyebiliriz.

Dolayısıyla bu oyunu oynamak isteyenlerin öncelikli olarak RPG oyunlarını seviyor olması gerekiyor. Fakat hepsi bu kadarla sınırlı değil. RPG oyunlarını sevenlerin de bu tarz gerilim yüklü, kasvetli atmosfere sahip oyunlardan haz alıyor olması lazım.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. CoC, PS4, Xbox One ve PC için 30 Ekim’de raflardaki yerini almış olacak.

Fortnite için yeni bir güncelleme yayınlandı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin