Ana SayfaCep TelefonuBüyük Tanıtım Öncesi RIM, BlackBerry Enterprise Service 10’u Tanıttı!

Büyük Tanıtım Öncesi RIM, BlackBerry Enterprise Service 10’u Tanıttı!

BlackBerry’nin uzunca süredir beklenen yeni platformu BlackBerry 10’un tanıtımı önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek. Firma tanıtım öncesi BlackBerry Enterprise Service 10’u (BES 10) aktif hale getirerek kullanıcıların beğenisine sundu.

BlackBerry’nin sunduğu bu servis, şirket çalışanlarının BlackBerry aıllı telefonlar ile uygulamalarını yönetmesini daha kolaylaştırmak için hizmet sunuyor. Servisin aktif hale getirilmesinin ardından RIM BlackBerry Enterprise Service 10 hakkında kısa bir tanıtım videosu da hazırladı ve kullanıcıların beğenisine sundu.BlackBerry Enterprise Service 10BlackBerry Enterprise Service 10, BlackBerry’nin yeni platformu 10!a üye akıllı telefonlara hizmet vermeyi amaçlayan bir servis. Bu servisle birlikte sistem yöneticileri iş yeri çalışanlarının telefonlarına uygulama gönderme yeteneğine sahip oluyorlar, tabii ki uygulama silme yeteneği de mevcut, bu sayede akıllı telefonlar şirket çıkarlarına göre özelleştirilebilecek.

İlk bakışta kolay kullanım yapısıyla dikkat çeken BlackBerry Enterprise Service 10 Microsoft Active Directory üzerinde çalışabilme yeteneğiyle de özellikle büyük çaplı şirketlerin fazlasıyla işine yarayacak gibi gözüküyor. Bu sayede IT yöneticileri şirket çalışanlarının mobil cihanların kolaylıkla denetim altına alabilecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU