Büyü odaklı FPS oyunu Immortals of Aveum çıktı!

Immortals of Aveum

Derin hikayesi, büyülü atmosferi ve hız kesmeyen aksiyon dolu oynanışı ile Immortals of Aveum, tüm platformlar için  piyasadaki yerini aldı.

Unreal 5.1 teknolojisini kullanan, aksiyon ile büyüyü bir arada sunan yepyeni FPS macerası Immortals of Aveum bugün çıkışını gerçekleştirdi. Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen oyun, orijinal bir dünyaya ve sürükleyici bir senaryoya sahip.

Immortals of Aveum, kendisinin büyü gücüne sahip bir ‘Öngörülemeyen’ olduğunu keşfeden ve kendisini Everwar savaşının ortasında bulan Jak’ın (Darren Barnet) hikayesini anlatıyor. Güçlü General Kirkan’ın (Gina Torres) ve Ölümsüzler adı verilen elit bir savaş büyücüleri tarikatının vesayeti altında göreve alınan Jak, büyünün üç renginde (mavi, yeşil ve kırmızı) ustalaşmak zorunda kalıyor. Everwar savaşı taraflarının her ikisinde de güçlü sihir kullanıcıları ve asker lejyonları varken, Everwar’ın gidişatını değiştirmek ve Rasharn’ın güçlü savaş komutanı Sandrakk ile yardımcısı The Hand’i yenmek için Jak ve Ölümsüzler, Aveum’un problemli geçmişinin gizemlerini ortaya çıkarmak zorundalar.

Yeni Hyundai KONA

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum, oyuncuları refleksleri test eden, aksiyon dolu bir oynanışa sürüklüyor; öğrenmesi kolay ve ustalaşması oyuncuyu tatmin eden hızlı, akıcı dövüşlerde oyuncular becerilerini test ediyorlar. Rasharnian güçlerinden oluşan dev lejyonlar, 25’ten fazla farklı büyüye komuta eden, bunları kombolarla şekillendiren ve karşı saldırıları kullanmayı öğrenen oyunculara karşı savaşmayı bekliyorlar. 80’den fazla benzersiz yeteneğe ev sahipliği yapan ve derin bir ilerleme sistemine sahip olan Immortals of Aveum’da karakter oluşturmanın sayısız yolu ve düşmanları yenmenin birbirinden farklı ve eğlenceli birçok yöntemi bulunuyor. Oyuncular, farklı oyun tarzlarını denedikleri için ödüllendirilecek ve büyünün hem saldırının hem de savunmanın merkezinde yer aldığı olağanüstü, hızlı tempolu bir deneyim yaşayabilecekler.

Immortals of Aveum

Savaşın ötesinde Aveum dünyası, zengin hikaye anlatımıyla, bulmacalar ve eşsiz mekanlarla benzersiz bir fantastik evren sunuyor. Lucium’un yemyeşil ormanlarından Kalthus’un karlı zirvelerine ve Calderas’ın lav mağaralarına kadar çeşit çeşit düşman, yan görevler, boss savaşları ve daha fazlasıyla dolu bir düzineden fazla dünya keşfedilmeyi bekliyor. General Kirkan rolünde Gina Torres’in (Firefly, Suits), Jak rolünde Darren Barnett’ın (Never Have I Ever, Gran Turismo), Devyn rolünde Antonio Aakeel’ın (Slow Horses, I Came By) ve Zendara rolünde Lily Cowles’un (Roswell, New Mexico, Call of Duty: Black Ops Cold War) seslendirmelerinin yer aldığı, heyecan verici bir macera oyuncuların beğenisine sunuldu.

Immortals of Aveum 22 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de EA uygulaması, Steam ve Epic Games aracılığıyla satışa sunuldu. Oyunun Deluxe sürümünü satın alan oyuncular özel bir Sigil, üç adet yüzük, iki bilezik ve üç tane de toteme sahip olabiliyorlar.

Arama motorları kötü amaçlı sitelerden gelen reklamları kabul ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir