Ana Sayfa Donanım Bu Uygulamayla Yaratıcılığınızı Konuşturacaksınız

Bu Uygulamayla Yaratıcılığınızı Konuşturacaksınız

Nexum Creative, Casper için neşeli bir Facebook uygulaması geliştirdi. Yaratıcılığını kullanıp hem eğlenmek hem de ödül kazanmak isteyenler için geliştirilen uygulamaya kullanıcılar Facebook’ta yer alan Casper hesabı üzerinden ya da http://bit.ly/casperteknolojiyedokunanparmaklar  adresinden katılıp yarışabiliyorlar.

Teknolojiye Dokunan Parmaklar uygulamasında kullanıcılar kendi seçtikleri parmak şekillerine göz, saç, aksesuar, arka plan ekleyip yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini kullanarak kendi parmak (adam) tasarımlarını ortaya çıkarabiliyorlar. Her kullanıcının üç farklı tasarım ile yarışmaya katılma hakkı bulunurken, bu üç tasarımdan sadece biri ile ödül alma şansına sahip olabilecek. Değerlendirme sonucu teknolojiye dokunan en güzel parmak tasarımını yaparak jüri tarafından seçilen ilk üç yarışmacı Casper tarafından ödüllendirilecek.casper_gorsel_2

Casper Nirvana Dizüstü Bilgisayar kazanma şansını yakala

Yarışmanın birincisi Casper CBT Dokunmatik Ultrabook, ikincisi Casper CBA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse ve üçüncüsü de Casper CGA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse kazanma şansına sahip olacak. Katılımcılar yarışmaya 18 Eylül tarihine kadar tasarımları ile katılabilecekler.

casper_gorsel_1

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting