Ana sayfa Android Bu Sehpaya Hayran Kalacaksınız!

Bu Sehpaya Hayran Kalacaksınız!

Çoklu donanım ve yenilikçi fikirlere sahip cihazlar üretmeye devam eden Ideum ve 3M kullanıcılarını heyecanlandırıyor. 3M ve Ideum ortaklığının bir ürünü olan Android işletim sistemine sahip yüksek performanslı Ideum Sehpa platformunu Las Vegas’da düzenlenecek olan DSE fuarında tanıtmaya hazırlanıyor.

ideum-2

3M’in 46 inç çoklu dokunmatik ekranı ile Ideum markalı Multitouch Table iskeletine sahip. Tüm tablet ve akıllı telefonların kullanabildiği Android uygulamalarını çalıştırabilecek olan sehpa Oyun ve sosyal medya organizasyonları ile yaşam tarzınıza artı bir değer katmaya hazırlanıyor. Intel’in x86 mimarisinin kullanıldığı platform su geçirmez bir yapıda geliştirildi. Ayrıca sehhpa Andorid 4.1 Jellybean işletim sistemi ile çalışıyor.

2014 yılı içerisinde kullanıcılara ulaştırılması beklenen platformun kamusal alanlardan rağbet göreceği tahmin ediliyor. Diğer bir yandan platformun fiyatının 10.000 dolar gibi yüksek bir fiyattan satışa sunulacağı söyleniyor.

Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler