Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak - 3 Şubat)

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar.

Ocak ayının son haftasında oldukça kalabalık bir oyun çıkış listesi bizleri bekliyor. Bu hafta çıkacak oyunlar listesine baktığımızda ilk dikkat çeken yapımın Warcraft 3 Reforged olduğunu görüyoruz. PC’ye özel olarak raflardaki yerini alacak olan yapım, akıcı hikaye yapısıyla dikkat çekiyor.

Warcraft 3 DLC paketi dışında bu hafta çıkacak öyle önemli bir yapım bulunmuyor. Listede yer alan diğer oyunların indie tadında yapımlar olduğunu belirtelim. Elbette bu tarz oyunlar arasından da hayli popüler oyunlar ortaya çıkabiliyor. Geçtiğimiz yıla damga vuran Celeste ve Dead Cells bu duruma en uygun örnek diyebiliriz.

PS5 çıkış tarihi ve fiyatı için tıklayın

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlarla başbaşa bırakalım. İşte bu haftanın oyunları.

Diğer günleri görüntülemek için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz.

İşte bu hafta çıkacak oyunlar!

27 Ocak Pazartesi

STONE (Xbox One)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler