Ana sayfa Dosya Konusu Bu hafta çıkacak oyunlar (22 - 29 Temmuz)

Bu hafta çıkacak oyunlar (22 – 29 Temmuz)

Bu hafta çıkacak oyunlar listesi netleşti. Bir süredir Sony konsollarına özel olan Beyond Two Souls sonunda PC için raflardaki yerini alıyor. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Genel olarak PlayStation konsollarına özel olarak yayınlanan oyunları farklı platformlarda görmeye pek alışık değiliz. Açık konuşmak gerekirse Sony’nin bu konuda hayli iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Sony’nin sektördeki en büyük rakibi Microsoft, bu konuda o kadar tutarlı olamadı. Zira pek çok özel Xbox oyununu sonradan PC’de de oynama fırsatı elde ettik.

Şimdi ise sıra PlayStation oyunlarını PC’de oynamaya geldi. Zira bu hafta PlayStation 3 ve PlayStation 4 için özel olarak çıkan Beyond Two Souls, PC için yayınıyor.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi ile başbaşa bırakalım. İşte bu haftanın oyunları.

Bu hafta çıkacak oyunlar

22 Temmuz Pazartesi

Beyond: Two Souls (PC)

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler