Ana sayfa Akıllı Saat Bu Akıllı Aynayı Gördünüz mü?

Bu Akıllı Aynayı Gördünüz mü?

Akıllı aynalar daha önceleri de hayatımızda var olan eşyalardı ancak başka amaçlar için kullanılıyorlardı.Bu ayna ise akıllı saatinizin bildirimlerini sizlerle paylaşıyor.
Bundan bir süre önce kadınlara makyaj konusunda yardımcı olan akıllı aynalar ve hava durumunu gösteren akıllı aynalar karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise aynanıza bakıp akıllı saatinizden yansıyanları görebileceksiniz. Aynayı Reddit kullanıcısı Nick Nothom geliştirdi.Bu aynayı geliştirirken ilginç bir amacı vardı o da akıllı saatinin sarj edilme sürecini aynadan kontrol etmek.

Ayna sarj takibinin yanı sıra akıllı saatinizden gelen bildirimleri de gösteriyor.Bu da akıllı saatiniz sarjdayken sizin için bir kolaylık sağlıyor. Ondan ayrı kalmıyor bildirimlerinizi aynadan da görebiliyorsunuz.Nottom aynanın kullanımıyla ilgili bir videoyu YouTube kanalında paylaşmış. Ayna şuanda proje aşamasında. Ancak bu aynanın hiçbir şekilde satışa sunulmayacağı söyleniyor. Tabi ki ileride bunu Kickstarter ya da IndieGoGo’da görmemiz mümkün.

Samsung Galaxy A6, A8 ve A9 Onaylandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler