Ana SayfaGenelBTS dans dersleri Apple Fitness+'a geliyor!

BTS dans dersleri Apple Fitness+’a geliyor!

Apple’ın Fitness+ 29 Nisan’da yaklaşan Uluslararası Dans Günü ile zamanlanmış birkaç güncelleme sunacak. Tartışmasız en ilginç olanı Kore popu BTS müziğine ayarlanmış yeni dans antrenmanları olacak. İşte detaylar.

Apple, BTS ile olan mevcut ilişkisi sayesinde, kullanıcılara “Dynamite”, “Mic Drop” ve “Permission to Dance” gibi şarkıların videolarından gerçek koreografiyi öğretecek. BTS dans antrenmanlarının ilki önümüzdeki hafta gelecek, ancak Apple ayrıca Artist Spotlight serisine yeni içerikler ekleyecek. Fitness+, BTS müziklerinin yanı sıra ABBA ve Queen’den de çalma listeleri alıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca her Pazartesi, Güç, HIIT, Koşu Bandı, Bisiklete binme, Yoga, Pilates ve Dans gibi kategorilerde her sanatçının yer aldığı yeni antrenmanlar olacak.

BTS dans dersleri Apple Fitness+'a geliyor!

Cumbia, tango ve Hint pop gibi türlere ayarlanmış eğitmen Jhon Gonzalez tarafından yönetilen oturumlar da dahil olmak üzere, diğer müzisyenlerin müziklerini de içeren yeni dans çalışmaları olacak. Fitness+ ekibi genellikle kendi koreografilerini oluştururken, BTS videoları için grubun kendi danslarına yönelik eğitmenler olacak. Yeterince sıkı çalışanlar  29 Nisan’da sınırlı sayıda ödül ve animasyonlu mesaj çıkartması kazanmaya hak kazanacak. En az 20 dakika antrenmanda olmanız gerekecek.

25 Nisan’da Apple, yeni bir egzersiz koleksiyonu da yayınlayacak. Ayrıca performansa daha fazla odaklanan ve 80’lerin klasikleri, Latin müziği ve hip hop gibi kategorileri kapsayan 30 dakikalık üç seçenek de olacak.

Samsung telefonların bataryaları elektrikli araba teknolojileri ile gelişebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting