Ana SayfaCep TelefonuBlackBerry 10 Akıllı Telefonun Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdı!

BlackBerry 10 Akıllı Telefonun Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdı!

RIM’in bir sır gibi sakladığı yeni akıllı telefonu BlackBerry 10 hakkında yeni bir belge daha ortaya çıktı. Bu belge akıllı telefonun çıkış tarihi ve fiyatını içeriyor. 

RIM’in nerdeyse tüm gelecek umutlarını bağladığı akıllı telefonu BlacBerry 10 Şubat ayının 28’inde kullanıcılar ile buluşacak. Kanadalı bir teknoloji marketin stok bilgilerinden sızdırılan belgeye göre ürünün yaklaşık fiyatı da belli oldu. Ürün 799 dolar fiyat etiketi ile raflara koyulacak. blacberry_10_çıkış_tarihiRIM’in yeni BlackBerry 10 için ne zaman tanıtım yapacağı ise merak konusu. Firmanın fazlasıyla bel bağladığı bu akıllı telefon hakkında birçok dedikodu ortaya atıldı fakat bunların hiçbirisi şimdiye kadar kesin bir kanıt ile desteklenmedi. Resimde görmüş olduğunuz belge de her ne kadar kanıt gibi gözüksede bu belgenin kim tarafından ortaya atıldığı bilinmiyor. Bakalım dedikoduların hangisi doğru çıkacak, bunu zaman gösterecek.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU