Bitexen Club’ta 1 milyona yakın token yakıldı

Bitexen Club

Bitexen Club bünyesinde yer alan 18 adet fan token için toplamda 1001 adet kampanya, 278 açık artırma ve 961 anket düzenlendi.

Bitexen Club‘ta 2022 ve 2023 dönemine ait gerçekleştirilen çalışmalara dair yayınlanan raporda, bahsi geçen dönem içerisinde gerçekleştirilen milyonlarca liralık ödül dağıtımları, yüz binlerce token yakımı ve binlerce kampanyaya dair verilere yer verildi.

1 milyona yakın token yakımı

Raporun verilerine göre, Club bünyesinde yer alan 18 adet fan token’a yönelik toplamda 1001 adet kampanya, 278 açık artırma ve 961 anket yer alırken Adana Demirspor için 78, Sivasspor için 77, Kayserispor için 76, Giresunspor için 69 ve Darüşşafaka Spor Kulübü için ise 65 kampanya gerçekleştirildi.

Bitexen Club

Token yakımı ve kilitleme şartları ile katılım sağlanabilen, birçok ödül ve ayrıcalığı barındıran kampanyalarda toplamda 986 bin 454 adet token yakımı gerçekleştirildi. En çok yakılan tokenlar ise sırası ile VAN, URFA, DSK, SKRY ve TUZLA oldu.

1.9 milyon lira değerinde dağıtılan ödül

Bitexen Club‘ın fan token yatırımcılarını yalnızca birer token sahibi olmaktan çıkarıp ekosistemin kendisi haline dönüştürdüğü bir diğer fayda ise hediye çarkı oldu. Bitexen’in desteklediği takımlara ait NFT’leri toplayabildiğiniz ve yüzlerce token kazanabildiğiniz hediye çarkı üzerindeki tüm NFT’leri toplayan kullanıcılar 100.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olabiliyor.

Bu güne kadar ise hediye çarkından tüm NFT’leri toplayan 19 kişiye toplamda 1.9 milyon lira değerinde token ödülü dağıtıldı.

Apple’dan katlanabilir ekranlı iPad geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir