Ana sayfa Akıllı Saat Bim Alcatel akıllı çocuk takip saati satacak!

Bim Alcatel akıllı çocuk takip saati satacak!

Bim, yakında Alcatel akıllı çocuk takip saati satmaya başlayacak. Çocuğunuzun güvenliğine önem veriyorsanız, Alcatel akıllı çocuk takip saati ile çocuğunuzu an ve an izleyebilirsiniz.

Bim, elektronik ürün kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Bim şimdi de Alcatel’in akıllı çocuk takip saatini satacak. 18 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Bim mağazalarında satılacak olan Alcatel imzalı akıllı çocuk takip saati sadece 349 TL fiyat etiketine sahip olacak.

Çocuğunun güvenliğine önem veren aileler için geliştirilen bu akıllı saat bakalım neler sunuyor?

Alcatel akıllı çocuk takip saati özellikleri

Acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ve önceden rehbere tanımladığınız kişilere hem mesaj ile konum gönderebilir ve arama yapabilir. Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati IP65 sertifikası seviyesinde suya ve toza dayanıklılıklı bir yapıya sahip.

En iyi çocuk takip cihazları!

370 mAh bataryası ile uzun pil ömrüne sahip olan Alcatel Move Time Akıllı Çocuk saatinin 2 farklı renk seçeneği yer alıyor. Sim kart desteğinin de bulunduğu bu akıllı saat, çocuğunu an ve an izlemek isteyenler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Alcatel akıllı çocuk takip saati

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler