Battlefield 5 battle royale modu bu ay geliyor


Son dönemde hayli popüler hale gelen battle royale oyun modu sonunda Battlefield 5 için de geliyor. İşte Battlefield 5 battle royale modu hakkındaki son detaylar.

PUBG ile başlayan battle royale fırtınası tüm dünyada adeta hastalık haline geldi. PUBG’nin arından Fortnite’ta karşımıza çıkan battle royale modu, sonrasında onlarca yapımda temel unsur oldu. Öncelikli olarak şunun cevabını verelim. Battle royale nedir?

Aslında battle royale de aynı deathmatch gibi sadece 1 kazananın olduğu bir mod. Bu modun en büyük farklı ise kalabalık kitlelere ve devasa haritalara dayanıyor olması. Oynayanların da bildiği üzere battle royale modlarında onlarca oyuncu devasa bir haritaya tamamen ekipmansız olarak bırakılıyor. Sonrasında ise topladıkları ekipmanlarla hayatta kalan son kişi olmaya çabalıyorlar.

Battlefield 5 battle royale modu 25 Mart’ta yayınlanacak

Son dönemde geliştirilen pek çok fps oyunun battle royale modunun bulunduğunu zaten biliyoruz. Nitekim Mart sonunda bunlara bir yenisi daha eklenecek. EA ve Dice işbirliğiyle geliştirilen Battlefield 5 için de merakla beklenen battle royale modu oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Firestorm ismi ile yayınlanacak olan Battlefield 5 battle royale modunda aynı anda 64 oyuncu haritaya dahil olabilecek. Klasik olarak harita sürekli olarak daralacak. Daralan bu haritada hayatta kalmaya çalışan son manga olmak için çabalayacaksınız.

16 manganın kıyasıya çarpışacağı bu mod, Battlefield tarihinin en büyük haritasına sahip olacak. Battlefield 5 battle royale modu, 25 Mart’ta ücretsiz olarak yayınlanacak.

The Division 2 sistem gereksinimleri açıklandı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin