Ana Sayfa Cep Telefonu Avea'dan Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini İçin Yeni Teklifler...

Avea’dan Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini İçin Yeni Teklifler

Avea, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’yi hem mevcut hem de yeni müşterilerine çok özel tekliflerle sunuyor.  Avea’yı seçenler, Samsung’un bu iki modeline en cazip ve en avantajlı paketlerle sahip oluyorlar 

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, yeni müşterileri için hazırladığı çok özel bir teklifle yine fark yaratıyor. Avea’yı seçenler, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’ye çok cazip, bir o kadar da avantajlı tekliflerle sahip oluyor.

26 Ağustos 2013’ten itibaren Avea İletişim Merkezlerini ziyaret ederek Avea’ya geçenler veya yeni Avea hattı satın alanlar; Samsung Galaxy Ace’e 24 ay taahhütle, 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle birlikte 45 TL’ye;  Samsung Galaxy S3 Mini’ye ise 24 ay taahhütle 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle 59 TL’ye alıyorlar.

Bu kampanyada kamu çalışanları için de bir kolaylık sağlanıyor. Kamu çalışanları, cihaz kampanyalarında kredi kartıyla yapılması istenen ödemeyi; doğrudan faturaya yansıtılacak şekilde gerçekleştirebilecekler. Avea’ya geçecek kamu çalışanların; geçerli kimlikleriyle kamuda çalıştıklarını belgelemeleri bu kampanyadan yararlanmaları için yeterli oluyor.ACE&MINI

Mevcut Avea aboneleri ise S.E.Ç cihaz teklifleri kapsamında tarifeye ek 9 TL’ye Samsung Galaxy Ace, tarifeye ek 4 TL’ye Samsung Galaxy S3 mini sahibi olabilecekler.

Samsung Galaxy Ace’in peşin satış fiyatı KDV dahil 529TL; Galaxy S3 Mini’nin peşin satış fiyatı ise KDV dahil 799TL.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting