Asus Zenfone 10 modeli özellikleriyle ses getiriyor

asus zenfone 9 2

Asus’un amiral gemi modeli Zenfone 10, Geekbench testinde karşımıza çıktı. Böylece telefonun donanımsal özellikleri de belli oldu.

Asus Zenfone 10 modeli özellikleriyle ses getiriyor. Asus Zenfone 9, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında tanıtıldı ve Tayvanlı şirket şu anda bu cihazın halefi üzerinde çalışıyor. Hatta Asus Zenfone 10, Geekbench’in çevrimiçi veritabanında tespit edildi ve telefonun birkaç önemli özelliği ortaya çıktı.

asus zenfone 9 2

Yeni Hyundai KONA

Zenfone serisi artık yüksek kaliteli bir seri olduğundan Zenfone 10’un Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini kullanması bekleniyor. Bu yonga seti, benchmark testinde 16 GB RAM ile kombine edildi. Ancak telefonun resmi olarak satışa sunulacağı tarihte diğer seçeneklerin de mevcut olacağına emin olabilirsiniz. Zira Asus Zenfone 9, 6GB ve 8GB ile birlikte 16GB versiyonlarıyla beraber gelmişti.

asus zenfone 7

Asus Zenfone 10 modeli özellikleriyle ses getiriyor

Söz konusu telefon, Geekbench testinde elbette Android 13 ile birlikte çalıştı ve tek çekirdeklide 2.008 tek çoklu çekirdekli testte 5.454 puanlık bir skor almayı başardı.

Daha önce sızdırılan özelliklere göre Zenfone 10, 120 Hz yenileme hızı olan 6,3 inç AMOLED dokunmatik ekrana, 256/512 GB dahili depolamaya ve OIS özellikli 200 MP ana kameraya sahip olacak. Cihaz ayrıca IP68 toz ve suya dayanıklılık derecelendirmesi ile birlikte gelecek ve üç renkte sunulacak.

Asus Zenfone 9

Asus Zenfone 10’un ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyatı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak modelin yakında duyurulması bekleniyor. Telefonun Türkiye pazarında var olup olmayacağını ise zaman gösterecek. Peki siz Asus Zenfone 10 ülkemize gelirse bu telefonu satın almayı düşünür müsünüz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Asus Zenfone 10 modeli özellikleriyle ses getiriyor.

PlayStation Plus kataloğuna eklenecek oyunlar açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir