ASUS, Waves İşbirliğiyle Sınıfındaki En Yüksek Ses Kalitesini Sunacak

ASUS Waves manset

Waves’in MaxxAudio Master ses işlemcisi ile tablet veya dizüstü bilgisayar fark etmeksizin her ASUS ürününün büyüleyici bir ses kalitesi olacak.

ASUS ile profesyonel ve tüketici pazarları için ses işlemcilerinin öncü üreticilerinden ve teknik GRAMMY ödülü sahibi olan Waves, ASUS tüketici elektroniği ürünlerine üstün seviyede yeni bir ses kalitesi kazandıracak, kapsamlı bir işbirliğine imza attığını duyurdu. İşbirliği sayesinde ASUS SonicMaster ses teknolojisini barındıran tüm ASUS ürünleri, Waves MaxxAudio Master ses işlemcisi barındıracak.

 asus-waves-partner

MaxxAudio Master ses işlemcisi, üstün performansa odaklanan özellikleriyle ASUS SonicMaster’ın oyun, müzik, film veya iletişim fark etmeksizin kullanıcının dinleme deneyiminin netliğini ve derinliğini artıracak. ASUS Golden Ears Ekibi Direktörü Henry Huang konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Multimedya ve eğlence uygulamalarında süregelen geliştirmeler, cihazlarımızın yapabildiklerini gittikçe artan biçimde ilerliyor. Waves bütünleşik teknolojilerinin bu stratejik uygulanmasının ASUS kullanıcı deneyimine yeni bir memnuniyet seviyesi katacağından eminiz.”

 asus_N550_Subwoofer

Waves Tüketici Bölümü Başkan Yardımcısı Tomer Elbaz ise şunları vurguladı: “ASUS çığır açan ürünleriyle çok tanınmış bir marka. Yenilikçi tasarımları, yenilikçi ses teknolojisiyle bir araya gelmeyi hak ediyor. ASUS Golden Ears ekibi, eşsiz ve üstün bir deneyim yaratmak için MaxxAudio profesyonel ses teknolojilerinden olağanüstü fayda sağlıyor. Bu başarılı kombinasyon sayesinde ASUS kullanıcıları ister bir mobil cihazla, isterse de son teknoloji dizüstü bilgisayarla çalışıyor olsunlar sınıfının en iyisi ses kalitesine ulaşacaklar.”

En Yeni Mobil Çözümler Mobil Dünya Kongresi 2014’de


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir