Aşırı uygun fiyatlı Galaxy A01 Core geliyor!

Galaxy A01 Core 1

Samsung’un 100 dolar bandını aşmaması beklenen Galaxy A01 Core modelinin özellikleri bugün belli oldu. İşte özellikleri.

Amiral gemisi modellerini tanıttıktan sonra orta segmente de yatırım yapan Samsung, şimdilerde ise giriş segmentine odaklanmak istiyor. Galaxy A01 Core olarak isimlendirilecek olan bu model, 100 dolar bandını aşmadan uygun fiyatlı telefonlar arasına çok yakında etkilenecek. Aşırı uygun fiyatı ile ön plana çıkacak olan telefonun bugün ise özellikleri belli oldu.

Galaxy A01 Core özellikleri şimdiden belli oldu

Telefonda 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6739WW yonga seti yer alacak. 1 GB RAM ile Android Go tabanlı uygulamaları akıcı bir şekilde çalıştıracak olan bu telefonda 720 x 1480 piksel çözünürlüğünde 320 PPI değerli ekran ile gelecek.

Galaxy Fold 2 için heyecanlandıran haber!

Kutusunan Android 10 ile çıkacağı görünen telefonun Temmuz ayında Çin ve Hindistan pazarına özel olarak satışa sunulacağı söyleniyor. Tasarımsal açıdan Apple’ın iPhone SE 2020 modeli gibi kalın bir çerçeveyi tercih eden Samsung, muhtemelen bu telefonunda tek kamera kurulumuna yer verecek.

Galaxy A01 Core

Uygun fiyatlı telefonlar arasında rakipleri ile mücadele edecek olan bu modelin maalesef ki ülkemizde satışa sunulmayacağını düşünüyoruz. 1 GB RAM’i ile bu telefonun nasıl bir Android 10 deneyimi sunacağı ise büyük merak konusu. Günlük kullanım için sıradan bir telefon isteyenlere hitap edecek olan bu model bakalım Çinli rakiplerinin 2 GB RAM’li modelleri karşısında ne yapacak?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir