Aralık 2016 Playstation Plus Oyunları Belli Oldu

PS Plus

Her ay konsolları için ücretsiz oyunları Playstation Network Plus Çatısı altında kullanıcılara sunan Sony, Aralık ayı için vereceği oyunları paylaştı. Peki hangi oyunlar ücretsiz olacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Japon kökenli bir firma olan Sony, oyun sektöründeki değişmez isimlerden birisi. Gerek konsolları gerekse yapımcısı olduğu oyun serileri ile birçok başarıya imza atan firma, teknoloji dünyasının hemen hemen her alanında boy göstermeyi başarıyor. Sektörün büyük bir diliminde yer almak firmanın hayliyle kullanıcı memnuniyetini de ön planda tutmasını gerekiyor. Sony’nin birçok eleştiriye gebe olan alt yapısı Playstation Plus her ay belirli bir ücret karşılığında PSN’den daha farklı hizmetler almamıza olanak sağlıyor. Bunlardan en önemlisi ise ücretsiz oyunlar. Fakat Sony verdiği oyunların eskiliği yada her kesime hitap etmemesinden dolayı bu hizmet ile kullanıcıları pek memnun edemiyor desek yanlış olmaz.Ülkemizde yıllık ücreti 150 TL’ye dayanan bu hizmetin hatırı sayılacak bir kullanıcı sayısı da yok değil.

Geçen Ay Olduğu Gibi PS4’e 4 Oyun Geliyor

Kasım ayında olduğu gibi PS4 için 4 tane farklı oyunu ücretsiz olarak sunacak olan firma “Invisible, Inc.” gibi daha çok bulmaca oyunlarının üzerinde durmuş gibi gözüküyor. PS4, PS3 ve PS Vita için paylaşılan oyunların tam listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

PS4
Color Guardians
Invisible, Inc.
Stories: Path of Destinies
Tiny Troopers: Joint Ops
PS3
Hyper Void
Tiny Troopers: Joint Ops
Vita
Tiny Troopers: Joint Ops
Color Guardians
VVVVVV

Teknoloji Dünyasının En Zenginleri