Ana SayfaAppleApple’ın Türkiye’de Apple Store Açacağı Kesinleşti

Apple’ın Türkiye’de Apple Store Açacağı Kesinleşti

Apple’ın patronu Tim Cook Goldman Sachs tarafından düzenlenen İnternet ve Teknoloji Konferans’ında gazetecilerin sor bombardımanına tutuldu.

Apple’ın akıllı cihazları konusunda bilgiler veren Tim Cook gelecekte çıkaracakları ürünler hakkındaki sorularda ser verip sır vermedi. Türkiye’yi ilgilendiren en önemli konulardan biri ise Apple’ın Türkiye’deki yapılandırmasını geçtiğimiz yıl içerisinde başlatması ve bu yıl içerisinde Türkiye’de mağazalar açıp açmayacağı konusundaydı. Bu konuda birinci ağızdan yanıtlar Goldman Sachs’ın  İnternet ve Teknoloji Konferans’ında geldi.apple-mağazası-türkiye
Mağaza stratejileri hakkında gelen soruya tereddütsüzce yanıt veren Tim Cook, 2013 yılı içerisinde 20 mağazalarını kapatacaklarını ve bu mağazaları genellikle yurt dışına taşıyacaklarını bilgisini verdi. İlk etapta 30 mağaza açmayı düşündüklerini belirten Tim Cook bunlardan ilkinin Türkiye’de açılacağı müjdesini verdi. Bakalım Tim Cook’un bu güzel sözleri ne zaman gerçek olacak?

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting