Ana Sayfa Apple Apple'dan Phablet Atağı

Apple’dan Phablet Atağı

Samsung’un üretiminin Kore’de olması ve Apple ürünlerinin genel olarak Çin’de üretilmesi nedeniyle bu iki firmanın ürünleri hakkındaki ilk haberler Uzak Doğu’dan çıkıyor. Apple ’ın phablet ‘i konusunda da IFA’ya bir gün kala sosyal medyada çalkalanmaya başladı.

Apple'dan Phablet Atağı
Apple’dan Phablet Atağı

Eğer söylentiler doğruysa Apple da bir phablet üzerinde çalışıyor. 5 inç 7 inç arası bir ekran boyutuyla gelmesi beklenen Apple ’ın yeni cihazının adı veya ne zaman geleceği hakkında bazı bilgiler Uzak Doğu’dan bölgesinden çıktı.

Diğer firmaların phablet ‘lerinin ne kadar ilgi gördüklerini söylemeye gerek yok. Bu ilgi Apple ‘ın da iştahını kabartmış olacak ki Apple bu piyasaya girip eskisi gibi olmayan gelirlerini yükseltmeyi hedefliyor. Bu şartlarda yeni bir phablet tanıtılması çok da mantıksız değil.

Samsung Galaxy Note 3 ya da Galaxy Mega  ile rakip olabilecek bu cihazın Retina Display ekrana sahip olması büyük ekranın ilgi görmesi için iyi bir nokta olacak.Yeni nesil chipset A7 kullanacağına kesin gözüyle bakılan phablet ‘in detayları ilerleyen günlerde netleşecektir.Haberler henüz söylenti aşamasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting