Apple Watch Orijinal Machintosh’a Dönüşüyor


Apple Watch saatleri minik birer Macintosh bilgisayar görünümüne dönüştürmek mümkün.

Apple Saatini geceleyin şarj ederken yatay tutmak onu Nightstand Moduna geçirir, böylece saati görebilirsiniz. Ancak, Elgato’nun eğlenceli yeni W3 standıyla, küçük bir çalar saat yerine Apple Watch, orijinal Macintosh bilgisayarın minyatür bir kopyası haline geliyor.

Yumuşak silikondan üretildiği için Apple Watch’in herhangi bir versiyonunu çizmemenizi sağlayan W3 standı; Apple Watch’u yan tutacak bir yuvaya ve ihtiyacınız olan indüksiyon şarj yuvası için de bir kablo geçişine sahip. Böylece saati yan şekilde standa koyduğunuzda hem şarj oluyor, hem de nostaljik mini bir aksesuara dönüşüyor.

Siyah ya da beyaz renkte 14 dolar karşılığında özellikle de Apple ile ilgili her şeye ilgi duyan; herkes için eğlenceli bir aksesuar. Eğer Apple her zamanki çok bilmişliğini bir kenara bırakıp üçüncü parti saat yüzü tasarımlarına günün birinde izin verirse, bu küçük aksesuar gerçek bir orijinal Macintosh bilgisayara çok daha fazla benzeyebilirdi.

Ürün ilginizi çektiyse buraya tıklayarak da sitesine ulaşabilirsiniz.

İnternet Hızını Artırmanın Yolları


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git