Ana sayfa Akıllı Telefon İşte Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın Türkiye fiyatları

İşte Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye fiyatları

Apple iPhone 8 ya da iPhone 8 Plus almayı düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Oldukça yüklü bir para ödemeniz gerekiyor ve her sene yenilenen bu cihazlar için istenen fiyatlar gerçekten çok yüksek.

Apple’ın yeni telefonları Apple iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için ülkemiz Türkiye’de de ön satışlar başlamış durumda. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, bu ürünleri isteyen müşterileri için ön talep toplamaya başladı. Cihazların 20 Ekim itibarıyla da mağazalarda yerlerini alması beklniyor.

Peki ama fiyatlar nasıl? An itibarıyla Vodafone ve Türk Telekom’un resmi sitelerinde fiyatlar belirtilmemiş. Turkcell ise, iki modelin de depolama miktarlarına göre fiyatlarını paylaştı. Buna göre en ucuz iPhone 8, 4.149 TL fiyat etiketine sahip. En pahalı model ise, iPhone 8 Plus’ın 256GB’lık modeli. O da 5.499 TL. Tabii henüz iPhone X satışa sunulmadı. Muhtemelen onun fiyatı daha da yüksek olacaktır.

Turkcell’deki iPhone 8 ve iPhone 8 Plus fiyatlar şöyle:

iPhone 8 64 GB – 4.149 TL
iPhone 8 256 GB – 4.949 TL
iPhone 8 Plus 64GB – 4.699 TL
iPhone 8 Plus 256 GB – 5.499 TL

Need for Speed: Payback’ten hikaye odaklı yeni bir video

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler