Ana sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 6s ve 6s Plus için ücretsiz servis programı başlattı

Apple iPhone 6s ve 6s Plus için ücretsiz servis programı başlattı

Apple, ilk olarak 2015 yılında satışa sunduğu iPhone 6s ve 6s Plus modelleri için ücretsiz servis programı başlattı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Artık Apple’ın çeşitli ürünleri için ücretsiz servis programları başlatmasına alıştık diyebiliriz. Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere, Cupertino merkezli şirket zaman zaman belli periyotlarda üretilmiş olan ürünleri için ücretsiz servis programları başlatıyor.

Bu programlardan sonuncusu ise ilk olarak 2015 yılında üretilen 6s ve 6s Plus için başlatıldı. Apple net bir açıklamada bulunmasa da Ekim 2018 ve Ağustos 2019 arasında üretilen, açılmama sorunu ile karşı karşıya kalmış iPhone 6s ve 6s Plus modelleri için ücretsiz servis programı başlattığını açıkladı.

Eğer elinizdeki iPhone 6s ya da 6s Plus modeli Ekim 2018 ve Ağustos 2019 arasında üretildiyse siz de bu servis programından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Elbette telefonunuzda kapanıp, açılmama problemi olması şartıyla.

iphone 6s

Bahse konu periyotta üretilen modellerde neden böyle bir problemin ortaya çıktığı ise açıklanmış değil. Apple her zaman olduğu gibi, yine sorunları üstü kapalı bir şekilde halletmeye çalışıyor.

iPhone 11 satışları ne durumda? İşte yanıtı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler