Apple, 2017’de özel üretim iPhone ile karşımıza çıkabilir!


2017 yılında iPhone için Apple’dan oldukça büyük beklentiler var. Bu beklentilerden bazıları gerçekleşecek, bazıları ise 2018 yılına sarkacak.

Apple iPhone serisi, en sansasyonel ve en ikonik akıllı telefonlardan biri. Akıllı telefon çağının öncüsü olan kabul edilen seri, dokuzuncu jenerasyonu ile bugün iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak karşımızda. Sırada ise onuncu nesil iPhone var. Yani Apple’ın duyuracağı bir sonraki iPhone modeli, iPhone serisinin 10. yılı olması sebebiyle ayrı bir önem arz edecek.

Yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden ötürü kullanıcıların ve teknoloji sektörünün Apple’dan beklentisi büyük. Peki bu beklentilerin ne kadarı gerçek olacak? Apple, iPhone’un onuncu yılına özel olarak ne yapacak? Heyecan verici bir hamle bekleniyor.

The Wall Street Journal’ın haberine göre Apple, önümüzdeki yıl iki yerine üç iPhone modeliyle karşımıza çıkacak. İlk iki iPhone modeli beklenildiği üzere iPhone 7s ve iPhone 7s Plus isimlerini taşıyacak. Üçüncü model ise sadece onuncu yıla özel olarak üretilecek. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu iPhone modelinde, iPhone 7s’te olmayan özellikler olacak.

Özel seri iPhone modelinde OLED ekran paneli olması bekleniyor. OLED ekran panelleri daha az alan kaplıyor ve daha az güç tüketiyor. Söz konusu özel üretim iPhone modelinde tıpkı Samsung Edge serisi gibi kıvrımlı bir ekran yapısı bekleniyor. Bu iddiayı destekleyen gelişme ise, Apple’ın Samsung’a 100 milyon adet OLED ekran paneli siparişi vermiş olması.

Endüstri kaynakları tarafından onaylanmış olan bu gelişmeyi merakla beklediğimizi belirtelim. Bakalım özel üretim iPhone nasıl olacak?

Android için en iyi ekran görüntüsü kaydetme uygulamaları!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git