Anneler günü için teknolojik hediye tavsiyeleri

anneler günü hediye tavsiyeleri

#İŞBİRLİĞİ

Malum anneler gününe artık sayılı bir süre kaldı. Peki siz annenizi mutlu edecek hediyeyi seçtiniz mi? İşte anneler günü için hediye tavsiyeleri.

Hemen baştan belirtelim. Annelerimizi yılın belli günlerinde hatırlamak, anımsamak, onlara hediye almak kökten yanlış bir anlayış. İnsanın annesini her an hatırlaması, her daim ona imkanları dahilinde güzel sürprizler sunması gerekiyor. Fakat yine de özel günleri es geçmek annelerimizi üzebilir. Eşi, dostu, arkadaşları çocuklarının aldıkları hediyelerden bahsederken, annenizin boynu bükük onları dinlemesini istemezsiniz herhalde?  O zaman sizi şöyle alalım ve anneler günü için hediye tavsiyeleri listemizle başbaşa bırakalım.

Elbette bizim hazırladığımız liste öyle gömlek, hırka, bakım malzemeleri gibi ürünlerden oluşmuyor. Biz daha çok teknoloji odaklı ürünleri gündemimize alacağız.

Şimdi lafı daha fazla uzatamdan sizleri anneler günü için hediye tavsiyeleri listemiz ile başbaşa bırakalım.

Anneler gününde alınabilecek teknolojik hediyeler

1) Akıllı Telefon

Listemizin en başında günümüzün olmazsa olmazı akıllı telefon yer alıyor. Annemin zaten akıllı telefonu var diye düşünmeyin. Artık telefonlar eskisine nazaran çok daha fonksiyonel. Neden anneniz eski bir telefonla idare etmek zorunda kalsın?

anneler günü hediye tavsiyeleri 1

Artık 1500TL altı fiyatlara bile çentikli modern tasarım çizgisine sahip, çift ana kameralı muazzam modeller alabilirsiniz. Üstelik pek çok elektronik market akıllı telefon alışverişinize vade farksız 12 taksit yapıyor. Hem de bu taksit için kredi kartı vb. şeyler de gerekli değil.