Ekonomiye Kadın Gücü Annelerine Turkcell’lilerden destek

ekg

Turkcell’in Ekonomiye Kadın Gücü projesine Anneler Günü kapsamında tüm Turkcell’liler destek olabilecek. 1-10 Mayıs tarihlerinde Turkcell İletişim Merkezlerinden kontratlı akıllı telefon ya da tablet alan herkes EKG annelerinin hayallerini gerçekleştirmesine katkı sağlayacak.

Turkcell, ekonomik üretime başlamak isteyen dar gelirli kadınlar için Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA) ile birlikte başlattığı cepten kalkınma seferberliği, Ekonomiye Kadın Gücü’ne (EKG) tüm Turkcell’lileri katkıda bulunmaya davet ediyor. Anneler Günü’ne özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında 1-10 Mayıs tarihlerinde Turkcell İletişim Merkezlerinden (TİM) Turkcell’lilerin satın aldığı her kontratlı akıllı telefon ya da tablet, EKG annelerini, rüyalarını gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştıracak.

ekg

Ekonominin ve ailelerin büyümesine katkı
Turkcell İletişim Merkezlerinden kontratlı akıllı telefon ya da tablet alan Turkcell’liler, yalnızca bir cihaza sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda önemli bir sosyal sorumluluk projesinin destekçisi olacak. Şimdiye kadar 70 bin EKG kadınına destek sağlanan proje böylece tüm Türkiye’ye yayılacak. Turkcel’lilerin desteğiyle kavuştukları mikrokredilerle yeni işler kuran, iş yerlerini büyüten, aile ekonomilerine ve dolayısıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan EKG’li kadınların anneler günü daha anlamlı olacak.

turkcell

Turkcell’liler sadece EKG kadınlarının girişimlerine katkıda bulunmakla kalmayacak; ailelere ve ekonomik kalkınmaya uzanan çok değerli bir zincirin tüm halkalarına dokunmuş olacak. Bu tarihlerde kontratlı cihaz alışverişi yaparak EKG projesinin bir parçası olan her Turkcell’liye üzerinde “Annelerimizin hayallerine ulaşmasında verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler!” yazılı bir magnet hediye edilecek.

Yariş Pilotu Araniyor!