Ana sayfa Android Android Q ile çalışan Pixel 3 XL göründü!

Android Q ile çalışan Pixel 3 XL göründü!

Android’in bir sonraki sürümü olan Android Q bugün Pixel 3 XL ile göründü. Geekbench testinde görünen Android Q, performans açısından telefonlara bir fayda sağlayacak mı gelin hep birlikte bakalım.

Google, önümüzdeki yıl Mart ayında düzenlenecek olan Google I/O 2019 etkinliğinde Android’in yeni sürümü Q ile karşımıza çıkacak. Yeni özellikler ile gelecek olan Q sürümü bugün Google’ın telefonu Pixel 3 XL üzerinde test edilirken görüntülendi. Peki, Geekbench’te görünen Q sürümü telefonlara performans açısından bir şey kazandıracak mı?

Android Q ile performans artıyor mu?

Android 9.0 Pie yüklü Pixel 3 XL modeli Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 2.400 ve çoklu çekirdek bölümünden ise 8.500 civarında puan alıyordu. Android Q ile görüntülenen Pixel 3 XL yine tek ve çoklu çekirdek bölümünden bu seviyelerde puan alıyor.

LG V40 ThinQ yakında Android Pie güncellemesini alabilir

Henüz test aşamasında olan Q sürümünün performans açısından telefona çok bir şey katmayacağı aşikar. Ancak Google, bu sürümde özelleştirmeler yaparak bu puanları 2.500 ve 8.600 seviyelerine çıkarabilir.

Android Q

2019 yılının sonlarına doğru ilk olarak Pixel modellerine gelecek olan güncellemenin henüz ne gibi yeniliklere sahip olacağı bilinmiyor. Umarız 2019 yılında Q sürümü için 3. parti telefon üreticileri elini çabuk tutar ve hızlıca cihazlarına bu güncellemeyi sunar.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler